AYSA MAKİNA
KİMDİR?

AYSA Makina

11 Yıldır sizlere verdiğimiz hizmetin daima arkasında olarak söyleyebiliriz ki mutlu müşteri tablosunu her daim elde etmekten gurur duyuyuoruz. Eski adımız olan "Özay Makine" ye yeni bir hava, renk ve dahasını katarak sizlerle Aysa Makina olarak devam ediyoruz.

Üretimden ürün geliştirmeye, satıştan planlamaya, marka yönetiminden pazarlamaya her konudaki ulusal ve uluslararası tecrübemizi, plastik poşet sektörü hakkında 11 yıl boyunca edinilmiş bilgimizle birleştirdik. Böylece sektörde güvenle çalışacağınız bir firma oluşturduk.

Çözüm ortaklarımız, kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmetleri sayesinde rakiplerinden farkla öne çıkmış Özay Makina Plastik olarak Türkiye,Almanya, Bulgaristan, Yunanistan,Irak, İran,Rusya,ukrayna, Kazakistan ve Azerbaycan'ı da kapsayan bölgemizde, lider plastik poşet üreticilerinden yeni yatırımcılara kadar değişik birçok firma ile çalışmaktayız.

Makine ve yedek parçalar Türkiye distiribitörlüğünü yapan firmamızda, fabrika tasarımı, fabrika kurulumu, teknik danışmanlık ve pazarlama danışmanlığı,Kosgeb danışmanlığı gibi konularda da hizmet vermekteyiz.

Plastik poşet makinaları sektöründe, makine kalitesi ve performansı ile,, üretim verimliliği ve fiyat değerlendirmesinde yatırımcılar ve üreticilerin aklına ilk gelen marka olma yolunda ilerlemekteyiz.

Neden Biz?

  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Etkin analiz ile çözüm üretimi
  • Ortaklık yaklaşımı
  • Sonuç odaklı çalışma düzeni
  • Zamanlama ve aciliyet bilinci
  • Yaratıcılık ve proaktiflik